Croatia osiguranje - tehnički pregledi - U4Y

CROATIA-tehnički pregledi omogućava članovima Sindikata policije Hrvatske mogućnost plaćanja do 10 rata putem članske iskaznice SPH putem sustava Union4You, bez naknada i kamata na sljedećim stanicama:

• STP "HERZ“, Vilima Justa 18, 34000 Požega
  • CVH STP "CROATIA", Kudeljarska bb, 32000 Vukovar
  • CVH STP "CROATIA", Zagrebačka bb, 48000 Koprivnica
  • CVH STP "CROATIA", Ote Horvata 5 33000 Virovitica
  • CVH STP "CROATIA", Petorice strijeljanih 1 51000 Rijeka
  • STP "AK NOVA GRADIŠKA", Kožarska 2, 35400 Nova Gradiška
  • CVH STP "BELI MANASTIR", Osječka bb, 31300 Beli Manastir
  • CVH STP "ROVINJ", Marina Držića 4, 52210 Rovinj
  • CVH STP "BUZET", Mala Huba bb, 52420 Buzet
  • CVH STP "ZAPREŠIĆ", Maršala Tita 76a, 10290 Zaprešić

CROATIA-TEHNIČKI PREGLEDI d.o.o.  nudečlanovima Sindikata policije Hrvatske sljedeće usluge:

• tehnički pregled, preventivni tehnički pregled, preventivni tehnički pregled kočnica, izvanredni tehnički pregled, naplatu naknade za korištenje cesta, naplatu posebne naknade za okoliš te registraciju vozila i poslove koji su s tim povezan, uz mogućnost autorizacije od obustave na plaću  u  10  jednakih mjesečnih obroka.

Napomena:
  • u stanicama za tehnički pregled CROATIA-TEHNIČKI PREGLEDI d.o.o., moguće je iskoristiti tehnički i registraciju vozila putem obustave na plaću autorizacijom članske iskaznice  na 10 rata isključivo ukoliko ste napravili policu CROATIA  osiguranja u stanici za tehnički pregled gdje se želi obaviti registracija vozila, u suprotnom tehnički pregled i registraciju nije moguće obustaviti od plaće putem članske iskaznice (niti jednokratno niti na rate).