20.09.2016.

HAKOM - Ukidanje naknade za radijsku frekvenciju za sve korisnike s mjesečnom pretplatom

Poštovani,

ovim putem obavještavamo sve one članove, korisnike VPN SPH T-mobile mreže, koji su do sada plaćali mjesečnu naknadu za radijsku frekvenciju, kako je posljednjim izmjenama Pravilnika o plaćanju naknada za pravo uporabe adresa, brojeva i radiofrekvencijskog spektra ukinuta naknada od 5 kuna mjesečno za radijsku frekvenciju, a koju su do sada plaćali korisnici mobilnih usluga s mjesečnom pretplatom.

Konkretno, ukida se odredba koja određuje naknadu za krajnju radijsku postaju u pretplatničkom sustavu plaćanja usluge, u iznosu od 60,00 kuna godišnje. Ovime će se korisnicima s mjesečnom pretplatom smanjiti financijsko mjesečno opterećenje za 5 kuna, a koje im je u ispisu mjesečnih računa bilo prikazano kao naknada za radijsku frekvenciju.

Navedeno smanjenje moći ćete primijetiti na svojim računima.

U nastavku dostavljamo detaljnu obavijest Hrvatske regulatorne agencije za mrežne djelatnosti.

S poštovanjem,

SINDIKAT POLICIJE HRVATSKE