Posebna ponuda za sve članove SPH i članove njihovih obitelji na asortiman iz ponude MOVENS-a

SINDIKAT POLICIJE HRVATSKE i MOVENS ugovorili su posebne uvjete kupnje cjelokupnog asortimana iz web trgovine www.movens.com.hr.

Svi članovi SPH i članovi njihovih obitelji mogu ostvariti popust od 20% na sav asortiman (cijene u web trgovini www.movens.com.hr izražene su bez popusta).

Za ostvarivanje popusta, potrebno je, prilikom kupnje kontaktirati Movens e-mail adresom otvorenom na domeni @sindikatpolicije.hr ili s privatnog e-maila dostaviti presliku članske iskaznice SPH ili potvrdu o članstvu izdanu od strane Glavne podružnice ili Središnjice SPH.

Niže vam dostavljam dio ponude: