PU BJELOVARSKA-BILOGORSKA

Wiener - programi osiguranja za članove SPH

Predstavljamo vam nekoliko programa osiguranja zajedno s posebnim popustima koje kao članovi Sindikata policije Hrvatske ostvarujete u Wiener osiguranju Vienna Insurance Group d.d.

Ponuda posebnih pogodnosti za članove SPH odnosi se na sljedeće programe osiguranja:

FLEXI BENEFIT – moderna verzija klasičnog životnog osiguranja kojom su ujedinjene zaštitna i štedna komponenta. ZAŠTITA kroz pokriće osiguranih rizika, čime se jamči materijalna sigurnost vaših najmilijih, a ŠTEDNJA kroz isplatu ugovorene osigurane svote pri isteku.
Popust od 25% za članove Sindikata policije Hrvatske se ostvaruje na ugovorene police na 20 i više godina na svaki obrok premije u prvoj godini trajanja.

MOJ (O)SIGURAN DOM – program osiguranja imovine koji pruža siguran oslonac u situacijama iznenadnog požara, eksplozije ili provale, koje Vas mogu u samo nekoliko minuta lišiti udobnosti i sigurnosti na koje ste navikli, a osigurati se može građevinski objekt, stvari kućanstva i nezgoda svih članova kućanstva. Po obliku i svoti pokrića postoje tri paketa: Small, Medium i Large. U sva tri oblika osnovna, dodatna i dopunska pokrića osiguranja imovine moguće je kombinirati na način koji najviše odgovara Vašim potrebama i željama.
Za članove Sindikata policije Hrvatske popust od 25% na ugovaranje programa Moj (o)siguran dom s trajanjem tri ili više godina.
Za trajanje programa manje od tri godine članovi Sindikata policije Hrvatske ostvaruju popust od 15% na ugovaranje programa Moj (o)siguran dom.

MOJ (O)SIGURAN AUTO - obvezno osiguranje od automobilske odgovornosti kojim možete zaštititi svoj budžet od troškova nastalih uslijed prometne nezgode, osigurati osobe od posljedica nesretnog slučaja, imati pravnu zaštitu i zaštitu stečenog bonusa, ovisno o odabranim dodatnim pokrićima ili odabiru jednog od ponuđenih paketa: ZAŠTITA i ZAŠTITA PLUS.
Za članove Sindikata policije Hrvatske Wiener osiguranje nudi 10% dodatnog popusta na policu obveznog automobilskog osiguranja uz još 5% superbonusa ukoliko nije bilo šteta (u slučaju da je na prethodnoj polici 50% bonusa i nije bilo prijavljenih šteta kod obnove, ostvarujete 5% superbonusa) te 5% popusta za jednokratnu uplatu premije (popust na plaćanje odmah gotovinom ili kreditnom karticom).

MOJ (O)SIGURAN PUT - putovanja su uvijek uzbudljiva i najčešće im se veselite, no koliko god se pomno pripremali za putovanje, neke Vas stvari uvijek mogu neugodno iznenaditi. Jeste li svjesni rizika nenadane bolesti ili ozljede, gubitka prtljage, otkaza putovanja ili nesretnog slučaja? Ugovaranjem putnog osiguranja Moj (o)siguran put ostvarujete maksimalnu sigurnost već s premijom od 15 kuna po osobi. Polica može uključivati i dodatna pokrića poput osiguranja prtljage, osiguranja od otkaza putovanja, osiguranje od privatne odgovornosti i osiguranje putnika od posljedica nesretnog slučaja.
Za članove Sindikata policije Hrvatske Wiener osiguranje nudi 10% popusta na policu putnog osiguranja.

OSIGURANJE OD POSLJEDICA NESRETNOG SLUČAJA - nesretne slučajeve nažalost ne možemo predvidjeti. Ono što možemo učiniti je ublažiti posljedice njihovog nastanka i to uz pomoć kvalitetnog osiguranja od nezgode. Rizici, koje pokriva polica osiguranje od nezgode Wiener osiguranje VIG, uključuju smrt kao posljedicu nesretnog slučaja, trajni invaliditet kao posljedicu nesretnog slučaja, troškove liječenja od posljedica nesretnog slučaja, dnevnu naknadu za boravak u bolnici zbog liječenja od posljedica nesretnog slučaja.
Za članove Sindikata policije Hrvatske Wiener osiguranje nudi 20% popusta na policu osiguranja od posljedica nesretnog slučaja.

DODATNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE -  Ugovaranjem police dodatnog zdravstvenog osiguranja, osiguravate preventivni sistematski  pregled i ostale usluge bez čekanja, u ustanovama po Vašem izboru.

Police dodatnog zdravstvenog osiguranja ugovaraju se na dvije godine.

Popust od 10% za  članove Sindikata i članove uže obitelji ( supružnik, djeca, roditelji). Status supružnika, djece, roditelja dokazuje se preslikom rodnog lista ili vjenčanog lista. Članstvo u Sindikatu se dokazuje preslikom članske iskaznice ili potvrde o članstvu.

Navedeni popusti i pogodnosti za članove Sindikata policije Hrvatske mogu se iskoristiti najkasnije do 31.12.2019.

Sve informacije možete dobiti pozivom na besplatni info telefon 0800 2580, slanjem upita na mail: kontakt@wiener.hr ili posjetom najbližoj Wiener poslovnici koju možete pronaći na www.wiener.hr . Po potrebi se možete obratiti u glavnu podružnicu u kojoj ste član.