PU BRODSKO-POSAVSKA

3.7.2014. Donacija članovima SPH poplavljenih područja u Slavoniji

03. srpnja 2014. godine, predsjednik Sindikata policije Hrvatske g. Dubravko Jagić je, u pratnji članova Radne grupe GP SPH za PU vukovarsko-srijemsku, obišao nekoliko obitelji članova SPH u mjestu Gunja koje je najviše stradalo u poplavi sredinom svibnja o.g. Pored navedenih, obišli su i obiteljsku kuću pokojnog člana SPH g. Stjepana Dugonjića u Rajevom selu.  Tom prilikom su, od strane Središnjice SPH, donirana 8 sušača (odvlaživača) zraka i to: 5 kom Trotec TTK 100S i 3 kom Trotekc TTK 120S, koji su namjenjeni za 30-ak članova SPH i dvije obitelji pokojnih članova. Donirani sušači bi, uz one koje Crveni križ daje na korištenje, proces isušivanja trebao znatno ubrzati, a samim tim i nastavak obnove te povratak raseljenih obitelji. Humanitarna akcija SPH za članove poplavljenih područja nastavlja se i dalje. Više informacija možete pročitati ovdje.  Ujedno, napominjemo kako je 30. lipnja i 1. srpnja 2014. godine isplaćena jednokratna materijalna pomoć članovima SPH kojima su poplavljene kuće. O navedenom možete pročitati ovdje.