PU KARLOVAČKA

06.06.2018.

Priopćenje SPH - Podrška policijskim službenicima PU karlovačke

Sindikat policije Hrvatske ukazuje na profesionalno postupanje policijskih službenika PU karlovačke prilikom sprječavanja ilegalnog prelaska državne granice.

Sve naše dosadašnje tvrdnje stoje, a to je da policijski službenici svoj posao odrađuju vrhunski i iznad očekivanja, a često i bez potpore javnosti, koja je nužna, a u cilju zaštite državne granice, građana i državnog poretka RH.

Sindikat policije Hrvatske će u svojim daljnjim aktivnostima raditi na poboljšanju materijalnog položaja, zakonske zaštićenosti i osiguravanja dovoljnog broja policijskih službenika na teritoriju RH.

Još jednom ukazujemo svim osobama zaduženim za sigurnost RH kako temeljem Ustava RH i ostalih zakonskih propisa prvenstveno imaju pravo zaštiti svoj život, život građana RH, a nakon toga slijedi primjena policijskih ovlasti u skladu sa zakonom.