PU KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA

14.12.2017.

Dopunsko zdravstveno osiguranje - Croatia osiguranje

Obavještavamo sve članove korisnike dopunskog zdravstvenog osiguranja Croatia osiguranja kako se uvjeti, kao i opseg osiguranja za članove Sindikata policije Hrvatske nisu mijenjali te kako Ugovor o dopunskom zdravstvenom osiguranju s Croatia osiguranjem d.d. vrijedi do daljnjega.

Nastavno na navedeno, cijena mjesečne premije dopunskog zdravstvenog osiguranja i dalje iznosi 60,00 kn mjesečno, a polica za članove SPH i za članove njihovih obitelji i dalje pokriva participaciju iz obveznog zdravstvenog osiguranja i doplatu s tzv. A liste lijekova (navedeno pokriva polica dopunskog zdravstvenog osiguranja HZZO-a) te, pored toga, pokriva i doplatu za lijekove s Dopunske liste lijekova HZZO-a, tzv. B lista lijekova.