PU KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA

Hypo Alpe-Adria-Bank - Pogodnosti za članove SPH

Ponuda za članove SPH - siječanj 2016. godine

sukladno Ugovoru o poslovnoj suradnji između HAAB i SPH, dostavljamo vam ažuriranu ponudu za članove Sindikata policije Hrvatske u Hypo Alpe-Adria-Bank d.d.

Iz ponude izdvajamo:

I) Multivalutni račun ( jednom debitnom karticom se raspolaže svim valutama na računu, te se plaća jedinstvena naknada tj ne plaćaju se odvojeno devizni računi po svakoj od valuta koju klijent drži na računu)

II) Jednostavan, brz i jeftin nenamjenski i/ili stambeni kredit
- popust na kamatne stope uz primanja u Banci za nenamjenske i stambene kredite
- jednostavna procedura odobrenja nenamjenskih kredita u roku 24 sata
- bez naknade za obradu svih vrsta kredita
- fiksna kamatna stopa za nenamjenske kredite u HRK kroz cijeli rok otplate kredita

Dodatne informacije o samim proizvodima i pogodnostima možete dobiti u poslovnicama HAAB i/ili putem besplatnog broja telefona Službe za korisnike 0800 1414 (24 sata na dan).

S poštovanjem,
SINDIKAT POLICIJE HRVATSKE