PU MEĐIMURSKA

29.09.2017.

XIII. Sportske igre SPH

od 21.-24. rujna 2017. godine, u ZATON HOLIDAY RESORTU kraj Zadra održane su XIII. Sportske igre Sindikata policije Hrvatske, na kojima je sudjelovalo oko 1000 članova SPH, delegacija policijskih sindikata iz susjednih zemalja i zemalja EU, te gostiju iz cijele Hrvatske.

Igre su završene prigodnom podjelom pehara koje su, u ime Sindikata policije Hrvatske, osvajačima prva tri mjesta predali voditelji pojedinih sportova, a ukupni pobjednik XIII. Sportskih igara Sindikata policije Hrvatske bila je ekipa Glavne podružnice Sindikata policije Hrvatske za PU zagrebačku.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo svim članovima, sudionicima i delegacijama stranih policijskih sindikata na sudjelovanju.

Također, zahvaljujemo svim članovima i sindikalnim povjerenicima koji su pomogli pri uspješnoj organizaciji ovogodišnjih Igara.

Na kraju, još jednom upućujemo čestitke pobjedničkoj ekipi Glavne podružnice SPH za PU zagrebačku, uz posebne čestitke pobjednicima po svim sportskim disciplinama.