PU PRIMORSKO-GORANSKA

11.10.2017.

Sastanak pregovaračkih odbora Vlade Republike Hrvatske i sindikata državnih službi - 10.10.2017.

Jučer, 10. listopada 2017. godine u Ministarstvu rada i mirovinskoga sustava održan je sastanak pregovaračkih odbora Vlade i sindikata državnih službi u sklopu kolektivnih pregovora o sadržaju novog Kolektivnog ugovora za državne službenike i namještenike.

Na navedenom sastanku razgovaralo se o prijedlozima Vlade RH i sindikata državnih službi u sklopu prve faze kolektivnog pregovaranja.

Obzirom na kratak rok između dostave materijala i održavanja sastanka, iznesena su zasebna mišljenja na pojedine odredbe, no cjelovito očitovanje na dostavljeni materijal pregovarački odbor sindikata državnih službi dostaviti će u pisanom obliku do petka, 13. listopada 2017. godine. Sljedeći sastanak pregovaračkih odbora zakazan je za ponedjeljak, 16. listopada 2017. godine.

O daljnjem tijeku pregovora pravovremeno ćemo vas obavijestiti.