PU PRIMORSKO-GORANSKA

Varteks d.d. - Nova linija heavy duty tactical odjeće

Nova V:tex linija heavy duty tactical odjeće

Varteks tvrtka V:Pro renomirani je proizvođač vojne odjeće po NATO standardima, kao i druge odjeće specijalne namjene. Upravo zato smo odlučili za vas proizvesti i liniju heavy duty tactical odjeće iste kvalitete.

Pogledajte cijelu V:tex kolekciju na: https://www.varteks.com/shop/muskarci/v-tex/

V:tex kolekcija je dostupna u webshopu i na sljedećim prodajnim mjestima: Zagreb – City Center one West i na Trgu bana Jelačića 8, City Center Rijeka, City Center one Split, Zadar Supernova, Osijek – Kapucinska 40 i u Varaždinu, Trg kralja Tomislava 3.

Varteks odobrava svim članovima SPH 20% popusta na kupnju proizvoda koji nisu na akciji. Popust se ostvaruje uz predočenje članske iskaznice Sindikata policije Hrvatske (SPH) na prodajnim mjestima ili upisivanjem promotivnog koda SPH19 prilikom naručivanja u webshopu.

*Ostali uvjeti: U slučaju da je aktivna i druga prodajno promotivna akcija, članovi Sindikata ostvaruju pravo na onu opciju koja je za njih cjenovno najpovoljnija. Popust od 20% za članove sindikata ne može se zbrajati s ostalim popustima.