PU SISAČKO-MOSLAVAČKA

Erste&Steiermärkische Bank d.d. - posebna ponuda za članove SPH

POSEBNA PONUDA ERSTE&STEIERMÄRKISCHE BANKE

ZA ČLANOVE SINDIKATA POLICIJE HRVATSKE

Sukladno Ugovoru o poslovnoj suradnji između Erste&Steiermärkische Bank d.d. i Sindikata policije Hrvatske, dostavljamo vam letak pogodnosti za članove Sindikata policije Hrvatske koji se primjenjuju od 1. lipnja 2017. godine (Prilog 1.).

Za sve članove Sindikata policije Hrvatske Erste banka nudi povoljnije uvjete koji se odnose na:
  • Oslobođenje plaćanja naknade za vođenje tekućeg računa prvih 6 mjeseci od otvaranja računa
  • Oslobođenje plaćanja naknade za korištenje elektroničkog bankarstva prvih 6 mjeseci od ugovaranja,
  • Nižu kamatnu stopu od redovne za 0,5pb po gotovinskim kreditima,
  • Nižu kamatnu stopu od redovne za 0,3pb po stambenim kreditima,
  • Odobrenje stambenih kredita bez naplate naknade za obradu kredita,
  • Odobrenje stambenih kredita uz oslobođenje od plaćanja troška procjene nekretnine,
  • Uz novootvoreni tekući račun Diners Club Standardna kartica bez upisnine i članarine za prvu godinu korištenja,
  • Diners Club HAK kartica bez upisnine i članarine za prvu godinu korištenja (u narednim godinama plaća se samo godišnja članarina po kartici a članstvo u HAK-u ostaje besplatno za sve vrijeme korištenja kartice).

Također, dostavljamo vam i dopis s opisanim pogodnostima po Diners Club HAK kartici, Zahtjev za izdavanje Diners Club HAK kartice namijenjen isključivo članovima SPH, kao i informaciju o HROK-u i ponudu za davanje izjave za Registar (Prilog 2.-4.).

Za sve detaljnije informacije molimo vas da se obratite u najbližu poslovnicu Erste banke.