PU VIROVITIČKO-PODRAVSKA

20.07.2016.

Svečana prisega polaznika Programa srednjoškolskog obrazovanja odraslih 2015./2016.

15.07.2016. na Policijskoj akademiji "Josip Jović" održana je svečana prisega 294  budućih policijskih službenika i službenica - polaznika Programa srednjoškolskog obrazovanja odraslih 2015./2016., tzv. P-11 generacije.

Prisegnuvši da će kao budući policijski službenici štititi Ustavom utvrđeni pravni poredak i braniti teritorijalnu cjelovitost Hrvatske, čuvati, pa i u slučaju vlastite pogibelji, živote, osobnu sigurnost i imovinu hrvatskih građana te savjesno, odgovorno i profesionalno izvršavati službene zapovijedi, poštovati prava čovjeka i štititi dostojanstvo svake ljudske osobe, 49 djevojaka i 245 mladića pridružilo se velikoj policijskoj obitelji.

Ovim putem, svim polaznicima čestitamo na uspješno završenom školovanju, uz želje za brzim zaposlenjem u sustavu MUP-a i uspješnim odrađivanjem vježbeničkog staža.

Za sve upite i potrebe, kao i do sada, Sindikat policije Hrvatske vam stoji na raspolaganju.