Službene stranice prvog hrvatskog policijskog sindikata

PU VIROVITIČKO-PODRAVSKA

povratak
Podijeli s prijateljima:
26.09.2011.

VII SPORTSKE IGRE SINDIKATA POLICIJE HRVATSKE – ŠIBENIK 2011. GODINE

Od 15-18. Rujna 2011. Godine u Turističkom naselju Solaris u Šibeniku održane su VII po redu Sportske igre Sindikata policije Hrvatske.

Na navedenim igrama sudjelovalo je više od 1.300 policijskih službenika svih policijskih uprava Republike Hrvatske te gosti iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Kosova, Albanije, Mađarske, Crne Gore i Slovenije.

Članovi SPH su se natjecali u slijedećim disciplinama:
  • mali nogomet (M) – ekipno,
  • kuglanje (M, Ž) – ekipno i pojedinačno,
  • šah (M, Ž) – pojedinačno,
  • boćanje (M) – ekipno,
  • odbojka na pijesku (M, Ž) – ekipno,
  • pikado (M, Ž) – ekipno i pojedinačno,
  • gađanje zračnom puškom (M, Ž) – ekipno i pojedinačno te
  • stolni tenis (M, Ž) – ekipno i pojedinačno.

Rezultati navedenih disciplina su slijedeći:
 
STRELJAŠTVO (VODITELJ G. DARKO-JOSIP ŠIMIĆ):

STRELJAŠTVO – žene ekipno

  1. mjesto: PU MEĐIMURSKA – ALENKA HOŠNJAK I DRAGICA KOŽNJAK
  2. mjesto: MUP RH SJEDIŠTE – JADRANKA LELJAK I SNJEŽANA BEGOVIĆ
  3. mjesto: PU VIROVITIČKO-PODRAVSKA DIJANA – ŠIMETA I GABRIJELA POLJAK

STRELJAŠTVO – muški ekipno

  1. mjesto: PU PRIMORSKO-GORANSKA EKIPA 2 – MARIO GRGURIĆ I ARSEN IVANIĆ
  2. mjesto: PU VIROVITIČKO-PODRAVSKA – EKIPA JEDAN – JOSIP MATIĆ I SLAVKO MAĐARIĆ
  3. mjesto: PU VIRIVITIČKO-PODRAVSKA EKIPA DVA – MIROSLAV KROUPA I ZDENKO JERMAN

STRELJAŠTVO – žene pojedinačno

  1. mjesto: JADRANKA LELJAK IZ PU ZAGREBAČKE
  2. mjesto: ALENKA HOŠNJAK IZ PU MEĐIMURSKE
  3. mjesto: SILVANA NEKIĆ IZ PU LIČKO-SENJSKE

STRELJAŠTVO – muški pojedinačno

  1. MJESTO: MARIO GRGURIĆ IZ PU PRIMORSKO-GORANSKE
  2. mjesto: SLAVKO MAĐARIĆ IZ PU VIROVITIČKO-PODRAVSKE
  3. mjesto: ZDENKO JERMAN IZ PU VIROVITIČKO-PODRAVSKE

PIKADO (VODITELJ G. DARKO BEREK):

ŽENE – EKIPNO:

  1. KRISTIJANA MURK I GORDANA ŠTEFINEC IZ PU MEĐIMURSKE
  2. MAJA FERK I LJILJANA PAVLIĆ IZ PU KRAPINSKO-ZAGORSKE
  3. LUCE BOLE I JELENA BOLE IZ MUP RH SJEDIŠTA

MUŠKI – EKIPNO:

  1. IVAN ĐURĐEVIĆ I DAMIR BABIĆ IZ MUP RH SJEDIŠTE
  2. IVAN JAKOBOVIĆ I BRANISLAV BOLE IZ MUP RH SJEDIŠTE
  3. DARKO BEREK I IGOR CEROVSKI IZ PU SISAČKO-MOSLAVAČKE

ŽENE – POJEDINAČNO:

  1. NINA SITAR IZ PU MEĐIMURSKE
  2. DAJANA SABOL IZ PU MEĐIMURSKE
  3. MAJA FERK IZ PU KRAPISNKO-ZAGORSKE

MUŠKI – POJEDINAČNO:

  1. DARKO BEREK IZ PU SISAČKO-MOSLAVAČKE
  2. IVAN ĐURĐEVIĆ IZ MUP RH SJEDIŠTA
  3. BOŽIDAR KRAJAČIĆ IZ PU ZAGREBAČKE

KUGLANJE (VODITELJ G. TOMISLAV VINCETIĆ):

ŽENE EKIPNO

  1. DRAŽENA KREČAK I ANKA JURIĆ IZ PU ŠIBENSKO KNINSKA
  2. BRANKICA MARUŠIĆ I ANICA TUŠEK IZ PU KRAPINSKO-ZAGORSKE
  3. MARINA PLIVELIĆ I JELENA KOZAR IZ MUP RH SJEDIŠTE

MUŠKI EKIPNO

  1. TONI RIBIĆ I GORAN NAGLIĆ IZ PU PRIMORSKO-GORANSKE
  2. IVICA ČAVAR I DRAŽEN PULJAŠEVIĆ IZ PU POŽEŠKO-SLAVNSKE
  3. PERICA OREŠKOVIĆ I BRANKO VUJIĆ IZ PU SPLITSKO-DALMATINSKE

ŽENE POJEDINAČNO

  1. DRAŽENA KREČAK IZ PU ŠIBENSKO-KNINSKE
  2. BRANKICA MARUŠIĆ IZ PU KRAPINSKO-ZAGORSKE
  3. ANKA JURIĆ IZ PU ŠIBENSKO KNINSKE

MUŠKI POJEDINAČNO

  1. TONI RIBIĆ IZ PU PRIMORSKO-GORANSKE
  2. BOŽIDAR KRAJAČIĆ IZ PU ZAGREBAČKE
  3. DRAŽEN PULJAŠEVIĆ IZ PU POŽEŠKO-SLAVONSKE

STOLNI TENIS (VODITELJ G. TIHOMIR TAKAČ):

ŽENE – EKIPNO:

  1. Ivana Marinić i Natalija Krčelić (PP Dvor)
  2. Nikolina Marojević i Jelena Ognjenčić (PU zagrebačka)
  3. Andrijana Starčević i Božica Dimčešin – Pavlović (PU BRODSKO-POSAVSKA)

MUŠKI – EKIPNO:

  1. PU sisačko – moslavačka (ROBERT Ramuščak – IVICA Arčabić)
  2. PU ličko senjska (Damir Grahovac- Dražen Suknaić)
  3. MUP – sjedište (Stjepan Pongrac – Mirko Radman)

ŽENE – POJEDINAČNO:

  1. Ivona Vukasović (PU PU dubrovačko-neretvanska)
  2. Nikolina Marojević (PU zagrebačka)
  3. Jelena Ognjenčić (PU zagrebačka)

MUŠKI – POJEDINAČNO:

  1. Ramuščak Robert (PU sisačko-moslavačka)
  2. Mirko Radman (MUP RH Sjedište)
  3. Damir Grahovac (PU ličko-senjska)

ODBOJKA NA PIJESKU (VODITELJ G. ZORAN BOBIĆ):

ODBOJKA NA PIJESKU – žene

  1. MJESTO: PU MEĐIMURSKA JEDAN
  2. mjesto: PU PRIMORSKO-GORANSKA
  3. mjesto: PU MEĐIMURSKA DVA
  4. mjesto: PU VUKOVARSKO-SRIJEMSKA

ODBOJKA NA PIJESKU – muški

  1. mjesto: IJP PULA
  2. mjesto: PU SPLITSKO-DALMATINSKA
  3. mjesto: PP KLANJEC

ŠAH (VODITELJ G. IVICA UGARKOVIĆ):

U disciplini: ŠAH – žene

  1. mjesto: GORDANA ŠTEFINEC IZ PU MEĐIMURSKE
  2. mjesto: KRISTIJANA MURK IZ PU MEĐIMURSKE
  3. mjesto: SILVANA NEKIĆ IZ PU LIČKO-SENJSKE

U disciplini: ŠAH – muški

  1. mjesto: JOSIP MARTIĆ IZ KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE
  2. mjesto: MARINKO SAMARDŽIĆ IZ PU BJELOVARSKO-BILOGORSKE
  3. mjesto: IVAN UMOLAC IZ PU PRIMORSKO-GORANSKE

BOĆANJE (VODITELJICA GĐA. LJILJANA JURIĆ):

BOĆANJE-muške ekipno

  1. mjesto: PU DUBROVAČKO-NERETVANSKA – IVAN KRSTIČEVIĆ I NEDELJKO KEŽIĆ
  2. mjesto: PU SPLITSKO-DALMATINSKA – MLADEN ZEKIĆ I IVAN BILOKAPIĆ
  3. mjesto: PU PRIMORSKO-GORANSKA – DARKO MIJATOVIĆ I DAVOR ZUBOVIĆ

MALI NOGOMET (VODITELJ G. NENAD KRIŽIĆ):

MALI NOGOMET

  1. ATJ LUČKO
  2. PU SPLITSKO-DALMATINSKA
  3. PU DUBROVAČKO-NERETVANSKA

Najbolji IGRAČ MALOG NOGOMETA je DALIBOR LOVRIĆ IZ ATJ LUČKO.

Ukupni pobjednik VII. Sportskih igara Sindikata policije Hrvatske je ekipa Glavne podružnice Sindikata policije Hrvatske za PU MEĐIMURSKU te je Predsjednik SPH g. Dubravko Jagić uručio pobjednički pehar najboljoj ekipi.

Ovim putem zahvaljujemo svim članovima i delegatima sindikata susjednih zemalja na dolasku na VII Sportske igre Sindikata policije Hrvatske te čestitamo najboljima u natjecanjima.