Završen drugi krug radionica

Završili smo s drugim krugom radionica na kojem je sudjelovalo 100 povjerenika iz svih glavnih podružnica SPH.
Održano je ukupno četiri radionice iz područja organizacijskih struktura u sklopu projekta ”Analiza uređenja policijskih službenika, socijalnog dijaloga i organizacijske strukture” od 10-16 sati prema rasporedu:
Cilj ovog seta radionica bio je naglašavanje važnosti organizacijske strukture usmjerene na uspostavu modela za efikasnije umrežavanje organizacija socijalnih partnera. Stoga su u okviru radionica obrađene sljedeće tematske cjeline:
1. Uvod u organiziranje (osnovni termini, dizajniranje organizacije, vrste organizacijskih struktura)
2. Rad u tradicionalnoj organizacijskoj strukturi
3. Upravljaje projektima i stjecanje kompetencija u području
Tijekom radionica, polaznici su radili samostalno i u grupama kako bi u praktičnim situacijama usvojili pojedine aspekte s kojima su upoznati u teorijskom izlaganju.
Provedbu Projekta sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.
Za više informacija:
Telefon: 00385 (0)1 23 33 138
E-Mail: sph@sindikatpolicije.hr
Sadržaj ove objave stranice isključiva je odgovornost Sindikata policije Hrvatske