Završen treći krug radionica

Završili smo i s trećim krugom radionica na kojem je sudjelovalo 100 povjerenika iz svih glavnih podružnica SPH.
Set radionica sa tematskom cjelinom zaštite dostojanstva radnika i prava radnika sastojao se od sljedećih dijelova:
Tijekom provedenih interaktivnih vježbi zaštite prava i dostojanstva u policiji u kojima su sudionici radili u grupama utvrđene su sljedeće tipične grupe problema s kojim se policijski službenici u RH frekventno suočavaju na svojim radnim mjestima:
Neujednačenost sudske i upravne prakse istaknut je kao osobit problem. Radionice su ostvarile svoj cilj  promicanja svijesti o potrebi zaštite dostojanstva i prava radnika.
Provedbu Projekta sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.
Za više informacija:
Telefon: 00385 (0)1 23 33 138
E-Mail: sph@sindikatpolicije.hr
Sadržaj ove objave stranice isključiva je odgovornost Sindikata policije Hrvatske