Blog

Istraživanje pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu: Privlačenje ljudi u javnu upravu i zadržavanje u njoj – UPITNIK

Sudjelovanje svih kategorija službenika i namještenika od presudne je važnosti za uspjeh istraživanja, stoga molimo naše članove, kao i ostale zainteresirane da UPITNIK ispune do 22. prosinca 2023. godine

Već dugi niz godina Sindikat policije Hrvatske surađuje sa Pravnim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.
Trenutno je u tijeku istraživanje o privlačenju ljudi u javnu upravu Republike Hrvatske i zadržavanju u njoj, koje provodi skupina znanstvenika sa Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, u okviru projekta čije istraživanje financiraju Sveučilište u Zagrebu i Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu.
UPITNIK je u cijelosti anoniman, a pojedinačni odgovori neće se  koristiti niti će na bilo koji način istraživačima biti moguće vezati odgovor uz pojedinačnu osobu. Svi podaci bit će isključivo grupno obrađeni i prezentirani.
Podaci dobiveni istraživanjem koristit će se za potrebu izrade znanstvenih i stručnih radova članova projektnog tima koji će biti javno objavljeni te za izradu prijedloga zakonodavnih promjena.
Sudjelovanje svih kategorija službenika i namještenika od presudne je važnosti za uspjeh istraživanja, stoga molimo naše članove, kao i ostale zainteresirane da upitnik ispune do 22. prosinca 2023. godine. Ispunjavanje upitnika traje oko 15 minuta, a sva pitanja se sastoje od ponuđenih odgovora.
Unaprijed zahvaljujemo u ime Sindikata policije Hrvatske i u ime skupina znanstvenika sa Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu koje provodi istraživanje te vas pozivamo da se u što većem broju odazovete popunjavanju upitnika jer smatramo da ćemo uz što veći odaziv i mi moći pokušati iznaći rješenje i načine za privlačenje i zadržavanje ljudi u javnoj upravi.
UPITNIK je dostupan OVDJE.