Blog

Inicijativa SPH: Konsolidacija i širenje primjene hibridnog modela rada u državna tijela

Sindikat policije Hrvatske pozdravlja uvođenje hibridnog modela rada u državna tijela, što smatra važnim iskorakom u osiguravanju kvalitetnijih radnih odnosa između sadašnjih aktera, kao i atraktivnom prilikom za  buduće zaposlenike u državnoj upravi. Prema podacima Eurostata, Hrvatska je u 2020. godini bila treća najlošija članica EU po udjelu zaposlenih koji rade „od kuće“.

U nastavku u cijelosti pročitajte inicijativu Sindikata policije Hrvatske za konsolidaciju i širenje primjene hibridnog modela rada u državna tijela, koju smo jučer uputili prema Ministarstvu pravosuđa, uprave i digitalne transformacije.

Dokumenti: