Sastanak u Ministarstvu obrane RH

Danas je u Ministarstvu obrane Republike Hrvatske održan inicijalni sastanak između predstavnika Sindikata policije Hrvatske i predstavnika Oružanih snaga Republike Hrvatske.

Na sastanku su sudjelovali glavni tajnik SPH g. Edin Sarajlić, glavni savjetnik SPH g. Ante Ćaleta i glavna koordinatorica SPH za MORH i OSRH gđa. Sanja Santini – Šuperba te, s druge strane, načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga Republike Hrvatske general-pukovnik Tihomir Kundid, zamjenik  načelnika Personalne uprave Glavnog stožera OS RH brigadir Damir Šlat  i stožerni časnik u Operativnoj upravi Glavnog stožera OS RH bojnik Damir Sever.

Predstavnici Sindikata policije Hrvatske na sastanku su iznijeli goruće probleme u kojima se nalaze službenici i namještenici, zaposlenici Oružanih snaga RH te su postavljeni okviri za unapređenje socijalnog dijaloga i jačanje suradnje, s ciljem poboljšanja radnih uvjeta i standarda zaposlenika.