Priopćenje sa zatvorenoga dijela 35. sjednice Vlade

U četvrtak, 24.10.2024. godine, na zatvorenome dijelu 35. sjednice Vlade, donesena je Odluka o izmjeni Odluke o imenovanju predsjednika i članova Vijeća za praćenje i unaprjeđenje sustava plaća u državnoj službi i javnim službama kojom se razrješuju dosadašnji predsjednik i član, dr.sc. Ivan Malenica i Darko Šeperić, a imenuju Damir Habijan novim predsjednikom te Edin Sarajlić članom.

Glavni tajnik Sindikata policije Hrvatske i predsjednik Zajedničke komisije za tumačenje odredbi i praćenje primjene Kolektivnog ugovora za državne službenike i namještenike, Edin Sarajlić, za člana vijeća imenovan je na prijedlog Saveza samostalnih sindikata Hrvatske (SSSH), sindikalne središnjice u kojoj je SPH punopravni član.