Blog

Policijskom službeniku i sindikalnom povjereniku Sindikata policije Hrvatske Tihomiru Takaču dodijeljena Povelja za sto puta darovanu krv

Jučer je na svečanom obilježavanju Dana Grada Grubišnoga Polja, naš kolega i glavni povjerenik SPH za PU bjelovarsko-bilogorsku, Tihomir Takač, nagrađen Poveljom Grada Grubišnoga Polja za sto puta darovanu krv.
Osim što je Tihomir odlikovani borac Domovinskog rata, posvećen je i predan član svoje zajednice. Njegova prva donacija krvi bila je za teško ranjenog kolegu i suborca, a tri desetljeća kasnije, nesebično je darovao krv po stoti put, pomažući mnogim ljudima. Tihomirovo nesebično davanje i predanost su za uzor svima nama i ponosni smo što ga možemo nazivati kolegom.
Cijelu priču možete pročitati na poveznici: