Pismo sućuti Veleposlanstvu Republike Francuske u Republici Hrvatskoj

Sindikat policije Hrvatske uputio je pismo sućuti Veleposlanstvu Republike Francuske u Republici Hrvatskoj:

Povodom jučerašnjeg tragičnog napada na redakciju satiričnog tjednika Charlie Hebdo, u kojem su, između ostalih žrtava, život izgubila i 2 pripadnika francuske policije, molimo da u ime svih članova Sindikata policije Hrvatske prenesete izraze sućuti obiteljima ubijenih, građanima i predsjedniku Republike Francuske Françoisu Hollandeu.
_x000D_
Mišljenja smo kako se sloboda medija nikako ne smije gušiti te da je potrebno učiniti sve kako bi svijet zaštitili od bilo koje vrste napada, a osobito kako bi se izbjegle tragedije u kojima se u pitanje dovodi bilo čiji život.
_x000D_
Kao policijski sindikat dodatno smo pogođeni stradavanjem policijskih službenika prilikom obavljanja službene dužnosti.

S poštovanjem,

Predsjednik SPH_x000D_