Zdravstveni centar NOVAMED

Zdravstveni centar Novamed

Jedinstvenim konceptom pristupa nudi širok spektar liječničkih usluga (specijalističkih pregleda liječnika internista, gastroenterologa, kardiologa, dijabetologa, endokrinologa, nefrologa, stomatologa, dermatologa, ginekologa, anesteziologa), te laboratorijsku dijagnostiku (biokemijski i mikrobiološki laboratorij).Članovima Sindikata policije Hrvatske (uz identifikaciju članskom iskaznicom SPH) i članovima njihove uže obitelji ZC Novamed nudi širok spektar zdravstvenih usluga s posebnim pogodnostima:

– Usluge interne medicine: popust 15 %

– Usluge dermatološke ambulante: popust 15 %

– Usluge opće stomatologije: popust 15 %

– Usluge protetike i implantologije: popust 10 %

U Zdravstvenom centru Novamed osobita pažnja pridaje se kvaliteti usluga i komforu pacijenta, koristeći pritom najmoderniju opremu u izuzetno ugodnom okruženju, uz individualan pristup svakom pacijentu. Uz stručan tim vrhunski obrazovanih stručnjaka pruža se brza, stručna, pouzdana i profesionalna usluga.

Informacije i narudžbe:

01/5580-200