Senso Plus Sistemi d.o.o. – akcija čišćenja i testiranja svih komponenti Vašeg prijenosnog ili stolnog računala

Ova pogodnost je istekla.

_x000D_
Poduzeće Senso Plus Sistemi d.o.o. je u suradnji sa Sindikatom policije Hrvatske organizirao akciju čišćenja i testiranja svih komponenti Vašeg prijenosnog ili stolnog računala i to isključivo za članove Sindikata policije Hrvatske.

Ponuda uključuje dva radna sata za servis laptopa i stolnih računala:_x000D_

• Otklanjanje uzroka pregrijavanja,
  • Kompletno rastavljanje laptopa te čišćenje usisnika i ventilatora,
  • Zamjenu termovodljivih pasti hladila procesora i grafike,
  • Detaljno testiranje svih komponenti i otklanjanje manjih nedostataka ili popravak po 20% nižoj cijeni,
  • Dijagnostika svih komponenti računala; prijedlozi za zamjene i/ili proširenja.

Radno vrijeme servisa radnim danom je od 08:00 – 16:00 sati, na adresi Avenija Dubrovnik 46, III. Kat.

_x000D_
Prije dolaska potrebno se najaviti dan/dva ranije i to telefonski na 01/3030-720 – gospodin Zvonimir ili gospođa Mirela ili na mail servis@spsistemi.hr

Cijena samo za članove Sindikata policije Hrvatske iznosi 125,00 kn sa PDV-om!