Ponuda za članove SPH – Poslovno učilište Promotor

Ova pogodnost je istekla.

_x000D_
Obavještavamo vas da su Sindikat policije Hrvatske i Poslovno učilište Promotor, za sve članove SPH i članove vaših užih obitelji, temeljem ugovora o poslovnoj suradnji, dogovorili povoljnije cijene obrazovnih programa usavršavanja/osposobljavnjanja koje Poslovno učilište Promotor ima u svojoj obrazovnoj ponudi.

_x000D_
Naime, Poslovno učilište Promotor je specijalizirana ustanova za obrazovanje odraslih, koja upisuje i provodi programe stručnog usavršavanja/osposobljavanja, verificirane od strane Ministarstva znanosti obrazovanja i športa, što osigurava upis stečenih zanimanja u radnu knjižicu.

_x000D_
Obrazovni programi provode se za zanimanja organizator i voditelj/organizator:

• Prodaje
  • Marketinga
  • Odnosa s javnošću
  • Poduzetništva
  • Turizma i ugostiteljstva
  • Ljudskih potencijala
  • Zaštite na radu
  • Koordinatora pripreme i provođenja projekata Europske unije.

Osim navedenih programa Poslovno učilište Promotor upisuje i provodi nastavu iz

• Poslovnog Engleskog jezika.

Nastavni program škole temelji se na dokumentu Vijeća Europe nazvanom Zajednički europski referentni okvir za jezike (CEF) koji utvrđuje 6 stupnjeva znanja. A1, A2, B1, B2, C1 i C2, osiguravajući uspješnim završetkom upis u radnu knjižicu svakog pojedinog stupnja.

_x000D_
Obrazovni programi Poslovnog učilišta Promotor namjenjeni su kandidatima koji žele nastaviti obrazovanje nakon završene srednje škole, osobama koje su već završile fakultet a žele se uže specijalizirati za određeno područje rada ili kandidatima koji su iz bilo kojeg razloga prekinuli započeto studiranje. Programi Poslovnog učilišta Promotor namjenjeni su i osobama koje rade, a žele se dodatno usavršiti, promjeniti posao, promjeniti struku, zadoboti nova znanja, nove vještine, otvoriti si nove mogućnosti.
_x000D_
Iznos školarine za programe usavršavanja/osposobljavanja jest 17.000,00 kn., a za Engleski poslovni jezik jest 3.000,00 kn.
_x000D_
Za članove Sindikata policije Hrvatske i članove vaših obitelji ugovorom su dogovoreni sljedeći uvjeti:

• bezuvjetni popust od 10 %, na cijenu školarine programa usavršavanja/osposobljavanja kao i na cijenu tečaja Engleskog poslovnog jezika
  • za gotovinsko plaćanje dodatnih 10 %,
  • mogućnost obročnog plaćanja uz korištenje kreditnih kartica.

Za prijave i predbilježbe u obrazovne programe, kao i za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 4567 445 ili na internetskoj stranici www.pup.hr popunite prijavu nakon čega će vas kontaktirati osoblje Poslovnog učilišta Promotor.