24. obljetnica osnutka SPH

Danas obilježavamo 24. obljetnicu osnutka Sindikata policije Hrvatske te dan Sv. Bartolomeja, našeg nebeskog zaštitnika.

Na ovaj dan, 24. kolovoza 1999. godine, u prostorijama V. Policijske postaje Medveščak u Zagrebu, osnovan je SPH kao neovisna, apolitična udruga koja zastupa interese zaposlenika Ministarstva unutarnjih poslova.

Dvadeset i četiri godine se borimo za bolje uvjete rada, pravedne plaće i zaštitu prava naših članova. Zahvaljujući radu, predanosti i, prije svega, povjerenju koje nam ukazujete dragi članovi, uspjeli smo napraviti pozitivne promjene te ćemo i dalje biti ustrajni u našim nastojanjima.

Zahvaljujemo svim članicama i članovima koji su dio Sindikata policije Hrvatske. Uz vašu podršku, nećemo posustati u zastupanju vaših interesa i obrani vaših prava!

Dokumenti:

Prev strelica 01 / 06 Dalje strelica