Postani član

Pristupnica za članstvo u SPH za djelatnike državnih i javnih tijela

Neopozivo sam suglasan-a da se iz moje plaće, u skladu sa Statutom i Odlukama Sindikata policije Hrvatske, Glavne podružnice za ___________________ obustavlja sindikalna članarina u visini 1% netto plaće i redovito uplaćuje na račun SPH na slijedeći način: 0,65% na račun Glavne podružnice SPH u kojoj sam član i 0,35% na račun Sindikata policije Hrvatske. Potpisivanjem ove pristupnice prihvaćam sve odredbe Statuta Sindikata policije Hrvatske, kao i sve druge odluke i pravila Sindikata u skladu sa Statutom1. Ujedno sam suglasan-a da Sindikat policije Hrvatske može moje osobne podatke kao člana koristiti u svrhu vođenja evidencije članova, članskih obveza i drugo, a u svrhu utvrđivanja i vođenja evidencije o korištenju članskih pogodnosti i obveza i druge legitimne svrhe koje proizlaze iz članstva i Statuta te da od osoba s kojima je Sindikat policije Hrvatske ugovorio poslovnu suradnju u cilju ishođenja pogodnosti za svoje članove (npr. od banaka i drugih trgovačkih društava), pribavlja podatke o pogodnostima koje koristim temeljem navedene poslovne suradnje.

NAPOMENA: Molimo da potpisanu i skeniranu pristupnicu dostavite na e-mail pristupnice@sindikatpolicije.hr.

___________________________________________

1 Ujedno sam suglasan da se postupak učlanjenja i isčlanjenja provodi u skladu s odredbama Statuta i drugim aktima i odlukama Sindikata, te sam suglasan da u slučaju prestanka članstva u Sindikatu sve svoje obveze prema istom podmirim putem obustave na plaću ili na drugi odgovarajući način (sukladno odluci Sindikata).