Wüstenrot stambena štedionica – Posebna ponuda za članove SPH

Dostavljamo posebnu ponudu Wüstenrot stambene štedionice za članove Sindikata policije Hrvatske.

Wüstenrot stambena štedionica d.d. u svojoj ponudi za članove Sindikata policije Hrvatske omogućila je:
  • stambene kredite s niskom i fiksnom kamatnom stopom za cijelo vrijeme otplate kredita i bez troška procjene nekretnine
  • stambenu i dječju štednju bez ulazne i izlazne naknade i bez naknade za vođenje računa
  • kredite za financiranje ugradnje solarnih elektrana za kućanstva
  • gotovinske kredite po posebnim uvjetima
  • osiguranje imovine i životno osiguranje
Više informacija potražite u letku.

Članovi Sindikata policije Hrvatske ostvaraju posebne pogodnosti predočenjem članske  iskaznice ili potvrdom od strane glavne podružnice Sindikata policije Hrvatske.

Za sve detaljne informacije možete se obratiti financijskoj ekspertici Miri Mance na broj telefona 091 345 69 13 ili putem e-maila mira.mance@wuestenrot.hr.

Dokumenti: