Medora Auri Family beach resort

• 16. travnja. 2024.
Medora Auri Family Beach Resort idealna je početna točka za istraživanje zadivljujuće Jadranske obale. S pogledom na modro more nalazi se na samo nekoliko koraka od zlatnih plaža. Hotel Medora Auri Family Beach Resort nalazi se u malom pitoresknom mjestu Podgora, u centru Makarske rivijere. Podgora je udaljena od Makarske samo 9 km, od Splita 80 km, dok iz Dubrovnika do Podgore možete doći ako prevalite 143 km udaljenosti.
Ponuda za članove Sindikata policije Hrvatske:
  • Cijena po sobi po noći, dvokrevetna soba s balkonom, uključen doručak i večera, cijena ne uključuje turističku pristojbu:
04/05/2024 – 10/05/2024
120 EUR + turistička pristojba

07/06/2024 – 14/06/2024
175 EUR + turistička pristojba
NAVEDENE CIJENE UKLJUČUJU:
  • parking
  • konzumacija pića tokom doručka i večere
  • korištenje ležaljki i suncobrana na bazenu i hotelskoj plaži, uz dostupne ručnike
  • animacijski program i večernju zabavu (ovisno o datumu boravka min. 2 puta tjedno)
  • korištenje vanjskog grijanog bazena sa sunčalištem
  • korištenje hotelskog wellnessa (3 vrste sauna, whirlpool)
  • korištenje hotelskog fitnessa
  • WiFi konekciju u cijelom hotelu i sobama
  • PDV
NAVEDENE CIJENE NE UKLJUČUJU:
  • turističku pristojbu
  • jelo i piće u a la carte restoranima i barovima
Članovi Sindikata ostvaruju pravo na pogodnosti uz predočenje članske iskaznice SPH ili Potvrde o članstvu u SPH izdane od strane glavne podružnice SPH i predočenje osobne iskaznice.
Za rezervacije i informacije o raspoloživosti potrebno se javiti na sljedeće kontakte:
Ivona Puljević
mob.     099 289 0140 ili