Galileo – pogodnost za članove SPH

• 03. svibnja. 2024.

Galileo je hrvatski brand muške mode osnovan 2002. godine. Konstantan razvoj i rad na pomno biranom dizajnu i visokoj kvaliteti materijala, osigurali su Galileu prepoznatljivost i vodeće mjesto među trgovinama muške mode u cijeloj regiji.

U ponudi se nalaze odijela, sakoi, košulje, hlače, jakne, veste, majice, cipele, satovi, naočale, remeni, ukratko sve što jedan muškarac treba, na jednom mjestu. Galileo koncept je spoj kvalitete proizvoda i jedinstvenog dizajna.

U Hrvatskoj Galileo posluje na 38 lokacija u 20 gradova.

Članovi Sindikata policije ostvaruju popust od 10% na ukupni račun u svim Galileo maloprodajnim trgovinama u Hrvatskoj.

Popusti se odnose na cjelokupni asortiman robne marke Galileo. Popust nije moguće ostvariti na internet trgovini (WEB shop) kao niti na posebnim sajmovima i rasprodajama.

Uvjeti kupovine su gotovinsko i kartično plaćanje prema uvjetima prodaje prodajnog mjesta Galileo.

Popust se ostvaruje predočenjem članske iskaznice ili ovjerene potvrde o sindikalnom članstvu.