Auto Hladnjak Centar d.o.o.

Ova pogodnost je istekla.

sukladno Sporazumu o poslovnoj suradnji između Auto Hladnjak Centra d.o.o. (AHC) i Sindikata policije Hrvatske (SPH), u nastavku dostavljamo posebnu ponudu za članove SPH:

Kupnja robe iz asortimana AHC na lokaciji Dugoselska 102, Sesvetski Kraljevec za:

1. Za gotovinsko plaćanje popust od 30% na sve artikle koji se nalaze u ponudi AHC-a, osim onih na akciji.

2. Za plaćanje putem kartice popust od 20% na sve artikle koji se nalaze u ponudi AHC-a, osim onih na akciji.

Kupnja robe obavlja se osobnim dolaskom u AHC, Dugoselska 102, Sesvetski Kraljevec, putem web stranice AHC ili telefonskom narudžbom.

Prilikom osobnog dolaska, član se identificira članskom iskaznicom i/ili potvrdom o članstvu u SPH izdane od strane Glavne podružnice SPH te osobnom iskaznicom.
Ukoliko je kupnja robe putem web shopa AHC-a, član SPH je dužan, ukoliko nema, aktivirati mail na domeni @sindikatpolicije.hr. Aktivacija se radi putem obrasca koji se preuzima u Glavnoj podružnici SPH.
Kod telefonske narudžbe AHC će provjeriti članstvo kupca SPH.

Dostava je besplatna na području cijele Hrvatske.

Za detalje molimo da se obratite:

Info/Maloprodaja:

Telefon: 01.2063.600