G.A.Z. Nutrition – pogodnost za članove SPH

G.A.Z. Nutrition d.o.o. je vodeći distributer dodataka prehrani za sportaše i rekreativce s bogatom tradicijom i iskustvom od 1998. godine. Preko 25 godina G.A.Z. Nutrition nudi isključivo premium svjetske brendove sportske prehrane s najkvalitetnijim sastojcima, inovativnog pristupa, a svi proizvodi su doping free.

Ostvarite posebne pogodnosti na sav asortiman, uz sljedeće popuste za članove Sindikata policije Hrvatske:

• 15% na kartično plaćanje (web kod: SINDIKAT15)
  • 20% na gotovinsko plaćanje (web kod: SINDIKAT20)

Popust se može ostvariti online kupovinom na www.gaz-nutrition.com, s unosom koda i u maloprodaji na adresama: Vlaška 73 (centar grada) i Kovinska 1 (Jankomir), Zagreb.

Popust se ne odnosi na već snižene artikle, na brend Kineta, CreGAAtine, Row Spirit, Harvest Republic i „Jednoporcijaše“.

Za direktnu narudžbu i informacije:
Kontakt: Zlatko Šimić
Email: skladiste@gaz-nutrition.com