Narodne novine brinu za Vas i Vašeg školarca!

Ova pogodnost je istekla.

Poštovani članovi Sndikata policije Hrvatske,

_x000D_
NARODNE NOVINE već 60 godina osiguravaju širok asortiman proizvoda koji kvalitetom i cijenom udovoljavaju svim potrebama i zahtjevima kupaca.

_x000D_
Imate li školarca, a ne želite čekati u redovima i juriti od knjižare do knjižare, Narodne novine su za vas osigurale udžbenike svih izdavača na jednom mjestu.

_x000D_
U bogatoj ponudi renomiranih marki pronađite najkvalitetniji školski pribor: bilježnice, omote, mape, pribor za pisanje i likovni odgoj, torbe, pernice…

Za članove Sindikata policije Hrvatske osigurane su posebne pogodnosti pri kupnji:

– 13 % popusta na školski pribor i ostali asortiman Narodnih novina.

– mogućnost obročnog plaćanja obustavom na plaći (3 do 10 rata) i to:

• za iznos do 1.000,00 kn na 3 rate
  • za iznos do 1.200,00 kn na 4 rate
  • za iznos do 1.600,00 kn na 5 rata
  • za iznos do 2.000,00 kn na 6 rata
  • za iznos do 2.200,00 kn na 7 rata
  • za iznos do 2.600,00 kn na 8 rata
  • za iznos do 2.800,00 kn na 9 rate
  • za iznos iznad 2.800,00 kn na 10 rata

Prigodom kupnje u nekoj od 42 poslovnice Narodnih novina, kao član SPH, ostvarujete pravo na poseban popust uz identifikaciju članskom iskaznicom i/ili potvrdom o članstvu u Sindikatu policije Hrvatske i osobnom iskaznicom.

Za kupnju putem interneta posjetite: http://e-trgovina.nn.hr i prijavite se s domene @sindikatpolicije.hr (npr. ime.prezime@sindikatpolicije.hr; imeprezime@sindikatpolicije.hr; inicijalprezime@sindikatpolicije.hr) kako biste ostvarili poseban popust za članove Sindikata.

_x000D_
Izjavu o obustavi na plaću i obrazac za otvaranje mail adrese na domeni @sindikatpolicije.hr možete dobiti kod sindikalnog povjerenika PU/MUP-a gdje radite.

Popis maloprodajnih knjižara

NARODNE NOVINE – Vaš pouzdan partner