Premium Visa Gold kartica – pogodnost za članove Sindikata policije Hrvatske

Predstavljamo posebnu ponudu PBZ Card-a za članove Sindikata policije Hrvatske kojima je omogućeno korištenje Premium Visa Gold kartice uz plaćanje 50% iznosa redovne godišnje članarine.

Kao dodatnu, akcijsku pogodnost koja se primjenjuje za pristupnice zaprimljene do 31.12. ove godine, omogućit će se izdavanje kartica bez plaćanja upisnine i članarine za prvu godinu članstva.

Korištenje navedene pogodnosti omogućeno je i članovima koji su postojeći korisnici Premium Visa Gold kartice izdavatelja PBZ Card-a i nije potrebno popunjavati novu pristupnicu

Pogodnost za postojeće korisnike ove kartice aktivira se nakon što član popunjavanjem WEB OBRASCA (pristupnice za Premium Visa Gold karticu) koji se nalazi na web stranici PBZ-a dostavi tražene podatke (OIB, presliku članske iskaznice ili potvrde o članstvu) te priloži posljednju platnu listu. U polje ”Vaš upit”, potrebno je napisati napomenu „Zahtjev prema posebnim pogodnostima” te se potom pogodnost primjenjuje od prve naredne obračunate članarine.

Članovi Sindikata koji do sada nisu bili korisnici Premium Visa Gold kartice mogu ostvariti pravo na pogodnosti tako da popune isključivo priloženu pristupnicu te je uz prateću dokumentaciju neophodnu za odobrenje kartice (kopiju osobne iskaznice – obostrano, kopiju zadnje platne liste, kopiju članske iskaznice SPH ili odgovarajuću potvrdu o članstvu i ostalu obveznu dokumentaciju koja je navedena u pristupnici)  pošalju poštom naslovljeno na:

PBZ Card d.o.o.
Odjel novog članstva
n/r Aleš Lotrič
Radnička 44
10000 Zagreb

Kao alternativa gore navedenim mogućnostima postoji opcija odlaska u poslovnicu PBZ d.d. i popunjavanja pristupnice u istoj. U slučaju da dolazite s upitom u poslovnicu PBZ d.d.,  potrebno je posebno naglasiti da ste član Sindikata policije Hrvatske kako bi djelatnici poslovnica popunili ispravnu pristupnicu te je sa svom ostalom dokumentacijom (kopija osobne iskaznice- obostrano, kopija članske iskaznice u Sindikatu policije Hrvatske ili potvrda Sindikata o članstvu te svu standardnu dokumentaciju obaveznu za izdavanje Premium Visa kartica kako je navedeno u pristupnici), poslali u PBZ Card.

U slučaju da je i dodatni korisnik član SPH, primjenjuju se istovrsne pogodnosti po članarinama koje važe i za kartice člana SPH koji su osnovni korisnici. Ako dodatni korisnik nije član SPH, članarina se za njega plaća po redovnoj tarifi.

Dokumenti: