Tokić d.o.o. – pogodnosti za članove SPH

Ova pogodnost je istekla.

_x000D_
sukladno Ugovoru o poslovnoj suradnji između tvrtke Tokić d.o.o. – vodećim prodajnim lancem autodijelova i Sindikata policije Hrvatske, u nastavku dostavljamo izmjene u realizaciji pogodnosti za članove SPH koje se odnose na cjelokupan asortiman.

_x000D_
Prije prve kupnje, potrebno je popuniti upitnik (u Glavnoj podružnici SPH u kojoj ste član) te ispunjeni upitnik vratiti isključivo u Glavnu podružnicu SPH radi daljnje realizacije.

Po dostavi popunjenog upitnika, na kuću adresu će vam biti dostavljena KARTICA VJERNOSTI.

_x000D_
Kupovina robe uz ostvarivanje pogodnosti iz asortimana tvrtke Tokić d.o.o. moći će se obaviti isključivo uz predočenje članske iskaznice SPH, osobne iskaznice i Kartice vjernosti.

_x000D_
Za članove SPH dogovoreni su sljedeći popusti:
– do 20% popusta na plaćanje karticama na rate
_x000D_
– do 25% popusta na plaćanje gotovinom.

Članske pogodnosti možete iskoristiti u svim poslovnicama Tokić na području Republike HrvatskePogodnosti se ostvaruju na blagajni i ne mogu se kombinirati s drugim popustima i akcijama.

Lijep pozdrav,

Sindikat policije Hrvatske