VG Autodijelovi – popust za članove SPH

Sukladno Ugovoru sklopljenom između VG AUTODIJELOVI d.o.o. i Sindikata policije Hrvatske, članovi Sindikata ostvaruju uz predočenje članske iskaznice ili potvrde o članstvu popust od 20% za gotovinsko plaćanje na sav asortiman.

Trenutno se popust ostvaruje osobnim dolaskom u poslovnicu na adresi Ulica bana Josipa Jelačića 38A, 10410 Velika Gorica. Uskoro će popust biti moguće ostvariti i putem web shop-a.

VG autodijelovi doo ili skraćeno VGAD distributer je za preko 30 svjetski poznatih i priznatih proizvođača karoserijskih autodijelova za sve vrste i tipove osobnih i lakih teretnih vozila.

Svi naši dobavljači koriste homologirane proizvode (gdje zakon to propisuje), svi posjeduju certifikat kojim se potvrđuje istovjetnost karakteristika određenog zamjenskog dijela prema izvornom dijelu.

VGAD nudi više od 20.000 različitih artikala u sljedećim grupama proizvoda:

• branici,
  • farovi,
  • žmigavci,
  • haube,
  • blatobrani,
  • vezni limovi,
  • pragovi,
  • rubovi,
  • spojleri,
  • lajsne,
  • stražnja svijetla,
  • maglenke,
  • hladnjaci vode,
  • klime i ulja,
  • intercooleri i grijači kabine,
  • ventilatori hladnjaka vode i klime,
  • vanjska ogledala,
  • stakla ogledala,
  • vjetrobranska stakla,
  • bočna i stražnja stakla,
  • ljepila za stakla,
  • podizači stakla,
  • brisači,
  • žaruljice…

Tim stručnjaka s dugogodišnjim iskustvom u nabavi i prodaji karoserijskih autodijelova dati će odgovor ili savjet na sva Vaša pitanja oko kupnje za limenog ljubimca.

Web stranica www.vgad.hr

Broj telefona: 01 642 7777