Ponuda Salmoiraghi & Vigano okvira, leća i naočala

Sindikat policije Hrvatske i Salmoiraghi & Vigano optika d.o.o. za sve članove Sindikata policije Hrvatske osigurali su povoljne uvjete kupnje dioptrijskih okvira, kontaktnih leća i sunčanih naočala te naočalnih leća sve članove Sindikata policije Hrvatske.

Povoljniji uvjeti usluga za sve članove SPH odnose se na:
  • za bilo koju vrstu plaćanja popust od 20% na aktualne maloprodajne cijene cjelokupnog asortimana. Popust se ne odnosi na cijene koje su obuhvaćene nekom promocijom ili akcijom u tijeku
  • za bilo koju vrstu plaćanja popust od dodatnih 5% na cijene koje su obuhvaćene nekom promocijom ili akcijom u tijeku, tj. na artikle koji su već sniženi.

U prilogu vam dostavljamo popis trgovina i trgovina franšize Salmoiraghi & Vigano optika d.o.o. (Prilog 1.).

Ujedno, o samom asortimanu i dodatnim pogodnostima Optike možete se informirati i putem web stranice: www.centaroptike.com

S poštovanjem,

Predsjednik SPH