PU KARLOVAČKA

30.09.2022.

Svečano obilježavanje Dana policije

U prigodi obilježavanja Dana policije, jučer, 29.09.2022. godine, održana je svečana akademija u Policijskoj školi „Josip Jović“ te svečani prijem u Uredu predsjednika Republike Hrvatske, na kojima su sudjelovali predstavnici Sindikata policije Hrvatske.

Na svečanoj akademiji u Policijskoj školi „Josip Jović“  najboljima su dodijeljene zahvalnice, priznanja, godišnje nagrade te medalje za izuzetan pothvat.

Na svečanom prijemu Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović, u sklopu obilježavanja Dana policije i blagdana našeg zaštitnika Svetog Mihovila, uručio je priznanja djelatnicima Ministarstva unutarnjih poslova.

Čestitamo svim nagrađenima i odlikovanima te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu.

Fotografije: Ured Predsjednika RH