PU KRAPINSKO-ZAGORSKA

25.06.2022.

Otvoren natječaj za upis u III. razred Policijske škole „Josip Jović“

Policijska škola Josip Jović upisuje 100 učenika/ca za stjecanje strukovne kvalifikacije za zanimanje policajac/policajka u 2022./2023. godini za potrebe Ministarstva unutarnjih poslova i 25 učenika/ca za potrebe Ministarstva pravosuđa i uprave.

Sindikat policije Hrvatske godinama se zalagao za povratak srednje policijske škole upozoravajući kako je to najsigurniji način planiranja prijema u službu. Drago nam je vidjeti da se već ove godine povećava upisna kvota za srednjoškolsko obrazovanje novih generacija policijskih službenika, a nadamo se da će se tako nastaviti i u budućnosti jer kvalitetno obrazovanje i upravljanje ljudskim resursima može samo dodatno ojačati hrvatsku policiju.

Svi zainteresirani srednjoškolci koji ispunjavaju tražene uvjete mogu se prijaviti do 1. kolovoza, a više informacija mogu pronaći na ovoj POVEZNICI.