PU OSJEČKO-BARANJSKA

Kao članu Sindikata policije Hrvatske, po posebnim uvjetima i uz čitav niz pogodnosti, dostupna vam je Diners Club Standardna kartica:
  • bez plaćanja članarine za cijelo vrijeme trajanja članstva u SPH
  • dodatne kartice za člana obitelji bez plaćanja članarine za prvu godinu članstva
  • duži rok plaćanja računa – 15 dana od dana formiranja računa
Za svaku karticu odobrenu do 31.12.2022. dobivate paket ORYX Asistencije Pomoć na cesti PREMIUM u Hrvatskoj i inozemstvu bez naknade za prvu godinu korištenja - po odobrenju kartice paket trebate aktivirati u aplikaciji ECC Mobile.

Zahtjev za Diners Club Standarnom karticom možete podnijeti klikom na „Želim Diners“ u letku pogodnosti.

Napominjemo da i dalje postoji mogućnost predavanja zahtjeva kao i do sada fizičkim predavanjem OBRASCA, uz kopiju osobne i članske iskaznice i dostavljanjem u poslovnicu Erste banke ili poštom na adresu Erste Card Club, ulica Frana Folnegovića 6, 10000 Zagreb.