PU POŽEŠKO-SLAVONSKA

Privredna banka Zagreb d.d. - Posebna ponuda za članove Sindikata policije Hrvatske

Predstavljamo vam posebnu ponudu nenamjenskih kredita Privredne banke Zagreb za članove SPH. Uvjeti navedeni u letku vrijede do 30.06.2022. godine.

Više informacija potražite u letku.

Osim pogodnosti navedenih u letku PBZ banke, tvrtka Agema centar - preko svojih ureda - poslovnica u Zagrebu, P.i T.Erdodyja 15 , kao i poslovnice u Varaždinu, Josipa Kozarca 53, može dodatno pomoći svim članovima SPH kako bi brže i jednostavnije ostvarili sve pogodnosti koje im banka nudi.

Usluga Agema centra za sve članove SPH besplatna.

Za sve članove SPH Agema centar je na raspolaganju od trenutka kad se jave, tijekom cijelog postupka prikupljanja dokumentacije, a svaki klijent može prilagoditi svoj kredit prema osobnim željama i interesu (potrebama).

Također, Agema centar može za svakog pojedinog člana dogovoriti termin u banci, kako ne biste gubili vrijeme na čekanja.

U uredima Agema centra postoje još dodatne pogodnosti za članove SPH.

Prilikom dolaska je potrebno predočiti člansku iskaznicu .

Dovoljno je kontaktirati predstavnike Agema centra  telefonom i dogovoriti sastanak:

Ured u Zagrebu: kontakt - Snježana Kolarek - 098 390 690
Ured u Varaždinu: kontakt - Draženka Šprem - 098 446 600