PU ŠIBENSKO-KNINSKA

Predstavljamo vam nove tarifne pakete u SPH VPN HT mobilnoj mreži koje možete aktivirati od 1. travnja 2023. godine.

Dostavljamo vam i cjenik mobilnih uređaja u NOVIM tarifama u SPH VPN HT mobilnoj mreži.

Napominjemo kako se tarife (ukoliko ste još u jednoj od starih tarifa) ne mijenjaju automatizmom, već je, ukoliko želite prijeći u NOVU tarifu, potrebno podnijeti zahtjev za promjenu tarife (sukladno migracijskim pravilima).

Ukoliko iz dosadašnjih tarifa (MINI, START, BASIC, ADVANCED, GOLD, PREMIUM I EXCLUSIVE) u kojima ste produljili ugovornu obvezu i naručili uređaj želite prijeći u neku od novih tarifa, isto je moguće sukladno migracijskim pravilima ali samo u opciju nove tarife uz kupnju uređaja. U tarifu bez kupnje uređaja moguće je prijeći samo prilikom kreiranja nove ugovorne obveze, odnosno u slučaju produljenja ugovorne obveze nakon isteka stare ili prilikom kreiranja novog priključka.

Prilikom odabira produljenja ugovorne obveze u tarifama bez kupnje uređaja nije moguće naknadno prijeći u tarife uz kupnju uređaja dok ne istekne ugovorna obveza.

U dosadašnjim tarifama MINI, START, BASIC, ADVANCED, GOLD, PREMIUM I EXCLUSIVE još će određeno vrijeme biti moguće produljiti ugovornu obvezu i naručiti mobilni uređaj prema ovom cjeniku. Opis tarifa možete pogledati ovdje.

U starijim tarifama (osim gore navedenih) više nije moguće produljiti ugovorne obveze, ali u istima možete ostati do trenutka dok ne odlučite promijeniti tarifu ili produljiti ugovornu obvezu.

Rok za promjenu tarife je 20. u mjesecu.

Zahtjevi se predaju putem internetske aplikacije SPH – webapp.SPH – app.sindikatpolicije.hr.