PU SISAČKO-MOSLAVAČKA

Plaćanje na rate uređaja u SPH VPN HT mobilnoj mreži

Obavještavamo vas kako HT članovima Sindikata policije Hrvatske nudi mogućnost obročnog plaćanja uređaja u SPH VPN HT mobilnoj mreži.

Plaćanje možete izvršiti sljedećim karticama i po nižim uvjetima :

Diners
Više od 300 kn – do 36 rate

MasterCard ZABA (ostale banke – jednokratno)
Više od 300 kn – do 24 rate

VISA ZABA i PBZ (ostale banke – jednokratno)
Više od 300 kn – do 24 rate

Maestro PBZ (ostale banke – jednokratno)
Više od 300 kn – do 24 rate

Ukoliko se opredijelite na plaćanje na rate, molimo da se nakon podnošenja zahtjeva kroz web aplikaciju SPH javite u glavnu podružnicu u kojoj ste član i napomenete da želite plaćanje na rate te na e-mail glavne podružnice dostavite e-mail adresu na koju želite zaprimiti link putem kojega ćete izvršiti plaćanje.

Po zaprimanju linka potrebno je unijeti podatke i izabrati broj rata u kojima želite otplatiti iznos s predračuna. Uplata se knjiži unutar 72 sata te se nakon knjiženja uređaj otprema prema glavnoj podružnici u kojoj ste član.

Napominjemo kako sve uplate autorizira banka izdavatelj kartice i, ukoliko korisnik ne zadovoljava uvjete propisane od strane kartične kuće za odabranu transakciju, ista može odbiti isplatu. U takvim slučajevima član detalje treba provjeriti s kartičnom kućom koja je izdala karticu.