Sve što je potrebno za Vaš iPhone, iPad i iPod od sada po posebnim cijenama

Sukladno ugovoru sklopljenom između Sindikata policije Hrvatske i iServisa obavještavamo Vas da svi članovi SPH-a u iServisu od sada mogu ostvarivati popuste u iznosu od 15%. Isti se odnose na sve proizvode i usluge, uključujući i one proizvode koji već imaju akcijsku cijenu.

Inače, iServis je specijalizirani servis za popravke svih hardwareskih i softwerskih kvarova na Vašem iPhone-u, iPad-u i iPod-u. Osim usluga, u iServisu možete kupovati i svu dodatnu opremu za svoje gadgete. Možete ga kontaktirati putem telefona 091/ 900 5767, 099/ 477 5767, 01/ 653 1119, Skype-om iPodrska, na mail iservis@iportal.com.hr ili osobno na novoj adresi Nova cesta 154, Trešnjevka, Zagreb gdje će Vam ljubazan i stručan tim rado izaći u susret informacijama i savjetima. Radno vrijeme iServisa je radnim danom od 09h-19h te subotom od 10h-15h.

** Usluge i proizvodi:

HARDWARE:
  • Dijagnostika kvara (besplatna)
  • Popravak matičnih ploča (lemljenje čipova, otklanjanje kvarova)
  • Promjena stakla – toucha (puknuća)
  • Promjena LCD panela
  • Promjena kompletnog kućišta (dostupna original kućišta, te zamjenska u raznim bojama)
  • Promjena svih tipki i popravak istih
  • Promjena svih kablova
  • Promjena mikrofona, zvučnika, vibracije
  • Otklanjanje ostalih kvarova nakon dijagnostike i konzultacija s klijentom

SOFTWARE:

• Instalacija software-a
  • Mogućnost instalacije preko 2000 aplikacija
  • Instalacija cestovne i/ili pomorske navigacije
  • Instalacija aplikacijskih paketa s obzirom na uzraste (igrice, programi, pomagala, korisni alati,…)

DODATNA OPREMA:

• Torbice
  • Zaštitna kućišta
  • Dockovi
  • Punjači
  • USB kablovi
  • Zaštitne folije
  • Ostalo

ZA OSTVARIVANJE POPUSTA POTREBNA JE ČLANSKA ISKAZNICA SPH ILI POTVRDA O ČLANSTVU (KOJA SE IZDAJE U PODRUŽNICI SPH) TE OSOBNA ISKAZNICA ČLANA.